امروزه مصرف روغن مو از بدیهی‌ترین روش‌های جلوگیری از ریزش مو است. گرم شدن بازار خرید روغن ریش نیز از تبعات همین بازدهی در استفاده از روغن جلوگیری از ریزش مو است. اما بی‌گدار به آب زدن در هیچ زمینه‌ای نتایج خوشایندی به همراه نداشته که حالا در یک فرایند درمانی مثل رویش مجدد مو چنین ثمره‌ای داشته باشد. با هر منطقی که بخواهید استعمال روغن مو را آغاز کنید، بایدها و نبایدهایی وجود دارد که نادیده گرفتن آن‌ها، می‌تواند تا وقوع یک فاجعه پیشرفت کند. به همین منظور که من صلاح شما را می‌خواهم، سعی می‌کنم گزیده‌ای از مهم‌ترین ضوابط در استفاده از روغن جلوگیری از ریزش مو را در اینجا فهرست کنم.

تصورات نادرست درباره رویش مجدد مو

برخی تصور می‌کنند که اگر هر زمانی شروع به استفاده از روغن مو کنند، در عرض چند روز موهای آن‌ها به پرپشتی سال‌های اولیه‌ی جوانی برمی‌گردد و می‌توانند بشکن بزنند و خوشحال باشند. اما این فرضیه، فقط در الگوهایی خاص از ریزش مو صدق می‌کند و نه در مواردی که هیچ فولیکولی در ناحیه‌ی سر فعال نباشد. به زبان ساده، رویش مجدد مو یک پروسه‌ی به شدت آزمایشگاهی است که باید زیر نظر پزشک متخصص و کارآزموده پیش رود.

پس اولین تصور اشتباه، ساده بودن فرایند رویش مجدد مو است. این نکته درباره‌ی روغن ریش هم وجود دارد و ممکن است عدم رویش مو در صورت، به دلیل از بین رفتن ریشه‌ی مو به دلیل سوختگی یا موارد این چنینی باشد. پس با علم به این موضوع، به طرف خرید روغن مو بروید و از روبه‌ور شدن با حقایق نترسید. بحث روغن جلوگیری از ریزش مو کاملا متفاوت است که در بخش بعدی به آن خواهم پرداخت. 

روغن مو-روغن جلوگیری از ریزش مو

حقایق روغن مو برای جلوگیری از ریزش مو

هنگامی که عده‌ای به حرف من ان قلت وارد می‌کنند و می‌گویند روغن جلوگیری از ریزش مو برای دسته‌ای از مردان جواب می‌دهد، شاید عمدا می‌خواهند از سخن من سوءبرداشت کنند. رویش مجدد مو با جلوگیری از ریزش مو دو مقوله‌ی کاملا متضاد هستند که پروسه‌ی درمانی آن‌ها نیز در برهه‌های زمانی متفاوت انجام می‌گیرد. روغن جلوگیری از ریزش مو در سال‌های ابتدایی جوانی که هورمون‌های مردانه با قوت بیشتری ظهور می‌کنند، به میدان می‌آید و هنرنمایی می‌کند. اما اگر قرار است روغن مو به منظور رویش مجدد مو به کار گرفته شود، زمانی قابل عرضه است که بخشی از موها دچار ریزش و کم‌پشتی شده باشد و به تقویت ساقه و ریشه‌ی مو احتیاج باشد. این کاملا در خلاف جهت کاربرد روغن ریش است که در هر سنی قابل استفاده است. در واقع، چون ریش‌های جنس مذکر تا آخرین روز زندگی آن‌ها رشد می‌کند، امکان رویش مجدد مو در قسمت محاسن وجود دارد.

توصیه‌های ایمنی برای مصرف روغن ریش

پیش‌تر گوشزد کردم که برخلاف روغن جلوگیری از ریزش مو، روغن ریش مستقل از زمان است و با هر سابقه‌ای از الگوی ریزش، قابل تأمل است. شاید رویش مجدد مو با روغن مو کمی چالش‌برانگیز باشد ولی وقتی به روغن ریش می‌رسیم، دستمان کاملا پر است و با کسی شوخی نداریم. فقط باید چند نکته‌ی ایمنی را مراعات کنید تا مشکلی متوجه پوست شما نشود. اولین مورد، همخوانی کیفیت روغن ریش با الگوی ریزش موی شماست. اگر پوست شما حساس باشد، باید روغن مو را طبق صلاح‌دید دکتر خود بخرید و در بازه‌های زمانی تعیین شده، برای تجدید وضعیت به دیدار او بروید. اگر این توصیه را عملی کنید، منتظر رویش مجدد مو در ریش‌های خود باشید.

روغن مو | روغن جلوگیری از ریزش مو | روغن ریش | رویش مجدد مو مو ,روغن ,ریزش ,جلوگیری ,رویش ,مجدد ,از ریزش ,ریزش مو ,جلوگیری از ,رویش مجدد ,مجدد مومنبع

فرمولاسیون روغن مو مردانه برای رویش مجدد مو

بهترین روغن مو برای جلوگیری از ریزش مو

باید و نبایدهای روغن جلوگیری از ریزش مو

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کمیاب سفارش انواع کاغذ دیواری قفس سفارش سنسور نوری modiresabz.com دنیای از خوشمزه ها تو بهترین خرید رو از ما داشته باش خرید و فروش انواع ضایعات اهن در تهران دوربین مداربسته شما بیا